EN PL

Rekordy Memoriału - Mężczyźni

Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Narodowość Rok
100 m 10.00 Marian Woronin POL 1984
200 m 20.06 Silvo Leonard CUB 1978
400 m 45.35 Robert Maćkowiak POL 2001
800 m 1:43.66 Alberto Juantorena CUB 1977
1500 m 3:35.77 Nicholas Kemboi
KEN 2010
3000 m 7:43.67 Sammy Kipketer KEN 1999
5000 m 13:31:09 Hansjörg Kunze GDR 1979
10000 m 28:41.02 Ryszard Kopijasz POL 1980
Maraton 2:36:06 Józef Russek POL 1956
110 m ppł. 13.37 Tomasz Nagórka POL 1990
400 m ppł. 49.00 Kemel Thompson JAM 2000
3000 m prz. 8:21.2 Bronisław Malinowski POL 1974
4x100 m 38.65 Reprezentacja POL 2004
4x400 m 3:06.6 Reprezentacja GBR 1964
Chód 5 km 18:41.79 Robert Korzeniowski POL 1997
Chód 10 km 40:32.8 Daniel Bautista MEX 1978
Chód 20 km 1:20.52 Zdzisław Szlapkin POL 1988
Chód 20 km 1:20.52 Robert Korzeniowski POL 1995
Wzwyż 2.36 Artur Partyka POL 1996
Tyczka 5.82 Steven Lewis
GBR 2012
W dal 8.37 James Beckford JAM 2007
Trójskok 17.48 Danila Burkenja RUS 2007
10-bój 8.118 Ryszard Skowronek POL 1973
Dysk 68.50 Virgiljus Alekna
LTU 2012
Młot 82.58 Iwan Tichon BLR 2007
Kula 21.26 Helmut Krieger POL 1986
Oszczep (s.t)
91.50 Jan Żelezny CZE 1994
Oszczep (n.t) 90.78 Piotr Bielczyk POL 1976

Rekordy Memoriału - Kobiety

Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Narodowość Rok
100 m 11.22 Irena Szewińska POL 1976
200 m 22.61 Ewa Kasprzyk POL 1985
400 m 49.75 Irena Szewińska POL 1976
800 m 1:56.2 Anita Weiss GDR 1978
1500 m 4:03.62 Stephanie Twell
GBR 2009
3000 m 9:07.57 Purity Rionorpio
KEN 2012
100 m ppł. 12.36 Grażyna Rabsztyn POL 1980
400 m ppł. 54.73 Wania Stambołowa
BUL
2011
3000 m prz. 9:39.51 Mercy Nijoroge
KEN 2010
4x100 m 43.58 Reprezentacja POL 1999
4x400 m 3:34.0 Reprezentacja POL 1972
Chód 3 km 13:01.72 Katarzyna Mosio POL 1992
Chód 5 km 26:10.5 Agnieszka Wyszyńska POL 1981
Chód 10 km 43:28 Katarzyna Radtke POL 1995
Wzwyż 1.97 Ekaterina Aleksandrova RUS 2003
Tyczka 4.70 Swietłana Fieofanowa
RUS 2011
W dal 6,91 Agata Karczmarek POL 1996
Trójskok 14.50 Olha Saładucha
UKR 2010
80 m ppł 10.5 Karin Balcer GDR 1968
Dysk 66.58 Ilke Wyludda GDR 1995
Młot 76.81 Anita Włodarczyk
POL 2012
Kula 21.41 Helena Fibingerova CZE 1980
5-bój 4.185 Carmen Maehr AUT 1972
Oszczep (s.t) 63.96 Ruth Fuchs GDR 1977
Oszczep (n.t) 56.72 Barbara Madejczyk POL 2012
Odwiedź profil na Facebook
XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.